Piątek, 12 lipca 2024r. | Imieniny: Jana, Brunona, Bonifacego
Pokaż menu

Biblioteka super sprawa i czytanie i zabawa

28 lutego, 2022

Za nami dzień pełen wrażeń i niezapomnianych atrakcji zorganizowanych przez Wójta Gminy Pawłosiów i Gminną Bibliotekę Publiczną w Pawłosiowie. Dzieci uczestniczące w zajęciach najpierw wysłuchały wybranej przez siebie baśni, a następnie wzięły udział w konkursie pt. „Moja ulubiona postać z baśni”.

 

Spośród 11 prac jury przyznało 3 nagrody główne i 8 wyróżnień:

I miejsce Jagoda Bajan

II miejsce Zuzanna Olejarz

III miejsce Radosław Kasperski

Wyróżnienia otrzymali: Aaron Różański, Layla Różańska, Celina Olejarz,  Maria Wilusz, Kajetan Wilusz, Wojciech Raróg, Maja Kasperska, Ollivier Burza.

Największą atrakcją dla naszych „małych” gości były suche baseny z piłeczkami. Serdecznie dziękujemy BartFun Bartłomiej Kulikowski. Zabawy nie było końca!

Zapraszamy na kolejne spotkania w bibliotece.  Jeszcze nie raz was miło zaskoczymy

Gmina Pawłosiów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).