Środa, 5 października 2022r. | Imieniny: Placyda, Apolinarego

Zaproszenie na Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze

14 września, 2022

Plakat - Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze

Zarząd Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Jarosławiu, Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Jarosławiu, Starosta Jarosławski oraz Wójt Gminy Laszki zapraszają na Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze 18 września 2022 (niedziela) na stadionie sportowym w Laszkach. Rozpoczęcie o godzinie 12:30.

Źródło: Urząd Gminy Laszki

Gmina Laszki