Piątek, 12 lipca 2024r. | Imieniny: Jana, Brunona, Bonifacego
Pokaż menu

Plac zabaw i siłownia zewnętrzna w Tuchli Osadzie

25 listopada, 2021

Baner: Podkarpacki Program Odnowy Wsi na lata 2021-2025

Projekt pn. Zakup urządzeń placu zabaw oraz siłowni zewnętrznej w m. Tuchla Osada został wsparty środkami budżetu Województwa Podkarpackiego w ramach Podkarpackiego Programu Odnowy Wsi na lata 2021-2025 w kwocie 11.220,00 zł

W ramach projektu zostały zakupione za kwotę 23.985,00 zł, a następnie zamontowane urządzenia placu zabaw (huśtawka i karuzela tarczowa) oraz urządzenia siłowni zewnętrznej zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych, jako uzupełnienie budynku socjalnego, przystosowanego od niedawna do pełnienia funkcji świetlicy, co zwiększy ofertę spędzania czasu wolnego oraz przyczyni się do poprawy kondycji zdrowotnej mieszkańców.

Wszystkie urządzenia zostały zamontowane przez członków LKS Korona Tuchla, którzy uporządkowali również teren po montażu urządzeń.

Źródło: Urząd Gminy LaszkiGmina Laszki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).