Piątek, 12 lipca 2024r. | Imieniny: Jana, Brunona, Bonifacego
Pokaż menu

Niedzielne szczepienie przeciwko COVID-19 w Laszkach

06 grudnia, 2021

Plakat - Szczepienie przeciw COVID-19

W niedzielę, 12 grudnia w Ośrodku Zdrowia w Laszkach (Przychodnia Podstawowej Opieki Zdrowotnej w Jarosławiu, Filia w Laszkach) zorganizowana zostanie akcja szczepień przeciwko COVID-19. Szczepienie z inicjatywy Gminy Laszki oraz Centrum Opieki Medycznej w Jarosławiu odbędzie się w godzinach 9.00 – 15.00.
Podczas akcji będzie można zaszczepić się zarówno pierwszą (osoby, które nie były wcześniej szczepione) oraz dawką przypominającą (dla osób, które są min. 6 miesięcy po pełnym szczepieniu).
W Ośrodku Zdrowia w Laszkach zaszczepić będzie mogła się każda chętna osoba, niezależnie od miejsca przypisania do lekarza rodzinnego.
Szczepienia będą wykonywane szczepionką Pfizer oraz jednodawkową Johnson.

Osoby przychodzące na szczepienie powinny zabrać ze sobą dowód osobisty.

Zachęcamy do szczepień. Pamiętajmy, że są one jedyną skuteczną metodą, która może nas uchronić przed zakażeniem wirusem COVID-19 lub przed ostrym przebiegiem choroby. To szczególnie ważne dziś, kiedy trwa kolejna fala zachorowań i zajętych jest większość łóżek szpitalnych przeznaczonych dla pacjentów z COVID.

Szczepienie przeciwko COVID-19
Niedziela, 12 grudnia 2021 r.
w godz. 9.00 – 15.00
Ośrodek Zdrowia w Laszkach

Źródło: Urząd Gminy LaszkiGmina Laszki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).