Poniedziałek, 23 maja 2022r. | Imieniny: Iwony, Dezyderego, Kryspina
Pokaż menu

Krajowe Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości – Mikropożyczka na rozpoczęcie działalności gospodarczej

02 maja, 2022

Baner - Mikropożyczka na rozpoczęcie działalności gospodarczej

Krajowe Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości informuje, że istnieje możliwość otrzymania pożyczki na rozpoczęcie działalności gospodarczej.

Odbiorcy pożyczki to osoby nieposiadające zatrudnienia, bierne zawodowo lub pracujące w wieku 30 lat i więcej, zamierzających rozpocząć prowadzenie działalności gospodarczej na terenie woj. podkarpackiego. KSWP informuje, że pożyczki w ramach projektu są udzielane bez jakichkolwiek opłat i prowizji.

Więcej informacji na plakacie poniżej oraz stronie internetowej https://www.kswp.org.pl/pl/oferta/pozyczki/mikropozyczka-na-rozpoczecie-dzialalnosci-gospodarczej-podkarpackie

Plakat - Mikropożyczka na rozpoczęcie działalności gospodarczej
Szczegóły - Mikropożyczka na rozpoczęcie działalności gospodarczej

Źródło: Urząd Gminy LaszkiGmina Laszki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).