Czwartek, 22 lutego 2024r. | Imieniny: Marty, Malgorzaty, Piotra
Pokaż menu

Komunikat nr 1 z dnia 10.12.2021 r.

10 grudnia, 2021
Kościół św. Zofii i św. Szczepana w Laszkach / Wojciech Koczułap - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 pl Kościół św. Zofii i św. Szczepana w Laszkach / Wojciech Koczułap - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 pl

Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Laszkach informuje, iż w związku z wystąpieniem zanieczyszczenia wody bakterią Coli na Stacji Uzdatniania Wody w miejscowości Wietlin zaleca się niespożywania nieprzygotowanej wody w miejscowościach: Wysocko, Wietlin Wieś, Wietlin Pierwszy, Bobrówka oraz Wietlin Osada.

Informujemy również, iż w dniu 11.12.2021 r. od godziny 9:00 do godziny 10:00 w Świetlicach wiejskich w w/w miejscowościach będzie można odebrać 5 litrów wody butelkowanej. Zostały podjęte natychmiastowe działania naprawcze w celu usunięcia zanieczyszczenia.

Zalecenie obowiązuje do czasu wydania kolejnego komunikatu.

Źródło: Urząd Gminy LaszkiGmina Laszki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).