Środa, 5 października 2022r. | Imieniny: Placyda, Apolinarego

Informacja dotycząca zamknięcia mostu na rzece Szkło w miejscowości Charytany

15 lipca, 2022
Kościół św. Zofii i św. Szczepana w Laszkach / Wojciech Koczułap - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 pl Kościół św. Zofii i św. Szczepana w Laszkach / Wojciech Koczułap - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 pl

Powiatowy Zarząd Dróg w Jarosławiu informuje, że w związku z planowanymi pracami dotyczącymi remontu mostu na rzece Szkło w ciągu drogi powiatowej Nr 1715R Miękisz Nowy - Duńkowice w miejscowości Charytany zostanie zamknięty most od dnia 18.07.2022 r. do dnia 22.07.2022 r. w godz. od 7.00 - 14.00.

Jeśli warunki atmosferyczne będą niekorzystne w poszczególnych dniach tygodnia prace będą przerwane a ruch pojazdów będzie możliwy zgodnie z obowiązującym oznakowaniem.

Źródło: Urząd Gminy Laszki

Gmina Laszki