Piątek, 24 marca 2023r. | Imieniny: Marka, Gabriela, Katarzyny
Pokaż menu

Druga część spotkań ze społecznością lokalną obszaru LGD Z Tradycją w Nowoczesność w celu tworzenia nowej Lokalne Strategii Rozwoju

07 września, 2022

Plakat - Spotkania warsztatowe

Lokalna Grupa Działania Stowarzyszenie "Z Tradycją w Nowoczesność" rozpoczyna prace na nową Lokalną Strategią Rozwoju w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
LGD zaprasza do wzięcia udziału w drugiej części spotkań ze społecznością lokalną obszaru Stowarzyszenia „Z Tradycją w Nowoczesność”, które będą miały miejsce w terminie 12.-13.09.2022 r.
Spotkania przeprowadzone będą na terenie Gmin Chłopice i Laszki w dniu 12.09.2022 r. oraz Gminy i Miasta Radymna w terminie 13.09.2022 r.
Zachęcamy do aktywnego udziału w pracach związanych z tworzeniem Lokalnej Strategii Rozwoju!

Źródło: Urząd Gminy LaszkiGmina Laszki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).