Piątek, 27 stycznia 2023r. | Imieniny: Przybysława, Anieli, Jerzego
Pokaż menu

Wolne trzy kotły na biomasę o mocy: dwa 15 kW i jeden o mocy 20 kW w ramach projektu „Instalacja odnawialnych źródeł energii w gospodarstwach domowych dla mieszkańców Gminy Jarosław i Gminy Roźwienica”

29 listopada, 2022

News zdjęcie id 945

OGŁOSZENIE

 

Wójt Gminy Jarosław informuje, że  w związku z rezygnacją uczestników projektu „Instalacja odnawialnych źródeł energii w gospodarstwach domowych dla  mieszkańców Gminy Jarosław i Gminy Roźwienica”, pozostały wolne trzy kotły na biomasę o mocy: dwa 15 kW i jeden o mocy 20 kW. Osoby zainteresowane zamontowaniem ww. kotłów proszone są o zgłaszanie się do Urzędu Gminy Jarosław, pokój 18 lub 28A, lub telefonicznie pod nr 16 – 624 86 27, 16 – 624 86 34. Decydować będzie kolejność zgłoszeń.
Gmina Jarosław

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).