Sobota, 18 maja 2024r. | Imieniny: Eryka, Feliksa, Jana
Pokaż menu

TYMCZASOWY PUNKT SZCZEPIEŃ PRZECIWKO COVID-19 W MAKOWISKU 19.09.2021 – od 8:00 do 13:00

10 września, 2021

News zdjęcie id 790

W dniu 19 września b.r. w godzinach od 8:00 do 13:00 na terenie boiska sportowego w Makowisku w budynku klubu sportowego Makovia Makowisko otwarty będzie punkt szczepień przeciwko COVID-19.

 

Każda osoba, która w tym czasie zgłosi się do punktu, będzie mogła zaszczepić się bez konieczności wcześniejszego umówienia wizyty. Opiekę medyczną zapewnia personel medyczny COM Jarosław.
Do dyspozycji pacjentów będą stanowiska obsługiwane przez wykwalifikowany personel medyczny. Pacjenci przyjmowani będą w nich przy zachowaniu reżimu sanitarnego zgodnie z aktualnymi wytycznymi.

 

Chcemy, aby osoby, które mają problem z samodzielnym dotarciem do punktu, mogły skorzystać ze szczepień przeciw COVID-19. W tym celu jednostka OSP zapewnia transport z domu pacjenta do punktu szczepień. Po zaszczepieniu, osoba potrzebująca zostanie odwieziona do swojego miejsca zamieszkania. Chęć skorzystania z transportu można zgłosić dzwoniąc na numer 883-270-716, który jest obsługiwany przez Urząd Gminy Jarosław.

 

Ze specjalnego transportu mogą skorzystać:

- osoby niepełnosprawne, które posiadają aktualne orzeczenie o niepełnosprawności

(w stopniu znacznym o kodzie R lub N) lub odpowiednio I grupę z ww. schorzeniami;

- osoby, które mają obiektywne i niemożliwe do przezwyciężenia we własnym zakresie trudności
w samodzielnym dotarciu do najbliższego punktu szczepień
Gmina Jarosław

Możliwość komentowania została wyłączona.

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).