Środa, 5 października 2022r. | Imieniny: Placyda, Apolinarego

Stypendia naukowe dla uczniów z terenu Gminy Jarosław

19 września, 2022

News zdjęcie id 915

14 września Wójt Gminy Jarosław Elżbieta Grunt wraz z Dyrektorem ZEAS-u Edwardem Pączka odwiedziła szkoły w Makowisku i Morawsku, kontynuując wręczanie najzdolniejszym uczniom stypendiów naukowych oraz listów gratulacyjnych dla ich rodziców. Liczba wręczonych stypendiów jest znacznie większa niż miało to miejsce w poprzednim rozdaniu. Raz jeszcze gratulujemy osiągniętych wyników i życzymy dalszych sukcesów.

Gmina Jarosław