Piątek, 24 marca 2023r. | Imieniny: Marka, Gabriela, Katarzyny
Pokaż menu

Rozpoczęcie roku szkolnego

02 września, 2022

News zdjęcie id 911

   1 września 2022 roku w każdej placówce oświatowej na terenie naszej gminy odbyły się oficjalne uroczystości związane z rozpoczęciem nowego roku szkolnego. W tym dniu Wójt Gminy Jarosław Elżbieta Grunt wraz z Dyrektorem ZEAS-u Edwardem Pączka, radnym Tadeuszem Szuflitą, sołtysem Krzysztofem Czubochą, gronem pedagogicznym, uczniami oraz rodzicami witała nowy rok szkolny 2022/2023 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Tuczempach.

Podczas uroczystych obchodów pożegnano wieloletnią Dyrektor szkoły w Tuczempach Panią Halinę Lipczyńską a następnie powitano na stanowisku nowej Dyrektor Panią Joannę Hawryłko. Dziękujemy raz jeszcze odchodzącej na emeryturę Pani Halinie za wieloletnią współpracę i życzymy zdrowia, spełnienia marzeń oraz samych pogodnych dni,  natomiast pani Joannie życzymy wielu sukcesów, siły i wytrwałości.

Na zakończenie uroczystości Wójt Gminy wraz z Dyrektorem ZEAS-u rozdaliśmy stypendia za wybitne osiągnięcia naukowe bądź sportowe za drugie półrocze 2022 roku.

 
Gmina Jarosław

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).