Piątek, 12 sierpnia 2022r. | Imieniny: Innocentego, Lecha, Euzebii

Rozdanie dyplomów i nagród dla uczniów z terenu Gminy Jarosław

23 czerwca, 2022

News zdjęcie id 880

22 czerwca w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Muninie odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów i nagród dla najlepszych uczniów szkół podstawowych z terenu Gminy Jarosław.

Nagrody dla uczniów i listy gratulacyjne dla rodziców wręczyła Pani Elżbieta Grunt Wójt Gminy Jarosław wraz z Dyrektorem ZEAS-u Gminy Jarosław Edwardem Pączka.

W tym roku wyróżnieni zostali:

ZSP Makowisko – Natalia Sołek, Oliwier Wiater

ZSP Morawsko -  Jakub Bęben, Kacper Duda

ZSP Munina – Kamila Sobień, Ewelina Pankiewicz

ZSP Pełkinie – Marcelina Czerniakowska, Aleksandra Matwij, Kinga Smyk

ZSP Surochów - Roksana Pełech, Nikola Ciołek

ZSP Tuczempy – Martyna Mihułka, Filip Kurpiel

ZSP Wólka Pełkińska – Anna Żelazko, Wiktor Wawro

Nagrody otrzymali także uczniowie za wybitne osiągnięcia sportowe:

Łukasz Kutyła – Mistrz Polski w kat. MIKST - Łucznictwo

Aurelia Jakubowska W-ce Mistrz Polski w kat. Druż. Dziewczyn - Łucznictwo

II miejsce w Wielkim Finale U8, Turnieju z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku Województwa Podkarpackiego: Laura Czarniecka, Malwina Kociuba, Marika Zając, Sara Bęben, Julia Brzozan, Olivia Gwóźdź, Natalia Strójwąs, Zofia Ślimak.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Gmina Jarosław