Piątek, 24 marca 2023r. | Imieniny: Marka, Gabriela, Katarzyny
Pokaż menu

Ogłoszenie Wójta Gminy Jarosław o rekrutacji seniorów do klubu „Senior+” w Morawsku

23 stycznia, 2023

News zdjęcie id 970

Wójt Gminy Jarosław  zaprasza do udziału w zajęciach Klubu „Senior+” w Morawsku. Zajęcia będą realizowane w ramach Programu Wieloletniego Senior+ na lata 2021-2025. Celem działalności Klubu „Senior+” w Morawsku będzie zapewnienie wsparcia uczestnikom,  kompensowanie skutków samotności, a także propagowanie modelu godnego życia w wieku senioralnym.

Jeżeli jesteś:

  • mieszkańcem sołectw Morawsko, Munina, Tuczempy
  •  w wieku 60+, nieaktywny zawodowo

ZOSTAŃ UCZESTNIKIEM Klubu „Senior+”

Podstawowy zakres oferowanych usług obejmuje:

  • zajęcia o charakterze kulturalnym, rekreacyjnym, towarzyskim, aktywności ruchowej,
  • możliwość wzięcia udziału w rozwijaniu swoich pasji i umiejętności, a także w rozwoju ruchu samopomocy na rzecz osób potrzebujących w tym seniorów,
  • i wiele innych zajęć.

Przewiduje się częściową opłatę za korzystanie z usług świadczonych przez Klub.

Wysokość ponoszonej opłaty będzie uzależniona od sytuacji dochodowej uczestnika. Zasady odpłatności za świadczenie usług Klubu określa stosowna uchwała Rady Gminy Jarosław. Decyzję o kwalifikacji do udziału w działaniach realizowanych przez Klub Senior+ podejmowane będą w oparciu o informacje zawarte w dokumentach rekrutacyjnych oraz w oparciu o przeprowadzony wywiad środowiskowy przez pracownika socjalnego  Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Jarosławiu.

Przewiduje się utworzenie 15 miejsc. 

Osoby zainteresowane uczestnictwem w Klubie „Senior+” proszone są o zgłaszanie się do Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Jarosławiu  ul. Piekarska 5, 37-500 Jarosław od poniedziałku do  piątku w godzinach 8.00-15.00 celem wypełnienia dokumentów rekrutacyjnych lub o przekazanie telefoniczne zgłoszenia o chęci uczestnictwa w Klubie na nr tel. 166248659, 166248630

Klub będzie czynny w poniedziałki, środy i piątek, z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy.

Na Państwa deklaracje czekamy do 28 lutego 2023 roku.
Gmina Jarosław

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).