Piątek, 27 stycznia 2023r. | Imieniny: Przybysława, Anieli, Jerzego

Ogłoszenie o naborze kandydatów na opiekuna prawnego dla osoby całkowicie ubezwłasnowolnionej

28 listopada, 2022

News zdjęcie id 944

Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Jarosławiu ogłasza nabór kandydatów na opiekuna prawnego dla osoby całkowicie ubezwłasnowolnionej.

Zakres podstawowych zadań:

- sprawowanie pieczy nad osobą i majątkiem ubezwłasnowolnionego

Wymagania warunkujące dopuszczenie do udziału w naborze:

- posiadanie obywatelstwa polskiego

- pełna zdolność do czynności prawnych

- korzystanie z pełni praw publicznych

- stan zdrowia pozwalający na pełnienie funkcji określonej w ogłoszeniu

- niekaralność za przestępstwo popełnione umyślnie

- nieposzlakowana opinia

- wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji

- niepozbawienie władzy rodzicielskiej

Wymagane dokumenty:

1. Oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na pełnienie funkcji opiekuna prawnego.

2. Oświadczenie o niekaralności za przestępstwo popełnione umyślnie.

3. Oświadczenie o posiadaniu obywatelstwa polskiego, pełnej zdolności do czynności prawnych, korzystaniu z pełni praw obywatelskich.

4. Oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji.

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji prosimy o przesłanie swojej aplikacji oraz ww. oświadczeń w kopercie opatrzonej dopiskiem „ Kandydat na opiekuna prawnego” na adres Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Jarosławiu, ul. Piekarska 5, 37-500 Jarosław, bądź złożenie osobiście w siedzibie Ośrodka.

Osoby zainteresowane będą rekomendowane sądowi na jego wniosek o wskazanie kandydata na opiekuna.

Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Jarosławiu

mgr inż.Elżbieta Kot