Czwartek, 1 grudnia 2022r. | Imieniny: Natalii, Eligiusza, Edmunda
Pokaż menu

Nowi dyrektorzy szkół

01 września, 2022

News zdjęcie id 909

       30 sierpnia 2022 r. w Urzędzie Gminy Jarosław nastąpiło powierzenie obowiązków Dyrektorów szkół w Tuczempach i Muninie. Od 1 września nowymi dyrektorami zostały: Pani Joanna Hawryłko w Tuczempach i Pani Beata Kudła w Muninie. Pani Joanna pracowała wcześniej jako nauczyciel w szkole podstawowej w Tuczempach. Pani Beata pełniła obowiązki zastępcy dyrektora szkoły w Wólce Pełkińskiej. Życzymy nowym Paniom Dyrektor  samych sukcesów na nowo zajmowanych stanowiskach. Równocześnie żegnamy  dyrektorów odchodzących na emeryturę, Panią Halinę Lipczyńską dyrektora szkoły  w Tuczempach i Panią Lucynę Świtlicką  - Paprocką dyrektora szkoły w Muninie. Dziękujemy za wieloletnią współpracę  i życzymy samych pogodnych dni i spełnienia najskrytszych marzeń.

 

W tym samym dniu awans na nauczyciela mianowanego otrzymała Anna Duda ze szkoły w Morawsku. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w pracy dydaktycznej i wychowawczej.
Gmina Jarosław

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).