Sobota, 13 lipca 2024r. | Imieniny: Henryka, Kingi, Andrzeja
Pokaż menu

Mistrzowie Polski z Makowiska

05 kwietnia, 2023

News zdjęcie id 998

Bardzo udany start na Halowych Mistrzostwach Polski Młodzików odnotowali zawodnicy sekcji łuczniczej Ludowego Klubu Sportowego MAKOVIA z Makowiska. Podczas odbywających się w Krośniewicach koło Kutna zawodach, łucznicy z Makowiska wywalczyli aż sześć medali.

W klasyfikacji indywidualnej tytuł drugich wicemistrzów Polski na 2023 rok wywalczyli Miłosz Jakubowski i Maja Korczewska, w pierwszej ósemce znaleźli się Zuzanna Chysz - miejsce 5, Łukasz Kutyła - miejsce 6 i Marcel Kantor - miejsce 8. Tak dobry start indywidualny zaowocował wysokimi wynikami w zespołach: w klasyfikacji zespołowej męskiej pierwsze miejsce i tytuł mistrzów Polski wywalczyli Łukasz Kutyła, Marcel Kantor, Miłosz Jakubowski oraz Damian Mazurkiewicz. Równie dobrze zaprezentowały się łuczniczki z Makowiska zdobywając tytuł wicemistrzyń Polski startując w składzie Maja Korczewska, Zuzanna Chysz i Amelia Skrzypek. W klasyfikacji zespołów mieszanych mikst wicemistrzostwo Polski wywalczyli Maja Korczewska i Miłosz Jakubowski, tuż za nimi miejsce trzecie i tytuł drugich wicemistrzów Polski wywalczyli Zuzanna Chysz i Łukasz Kutyła.
Gmina Jarosław

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).