Piątek, 14 czerwca 2024r. | Imieniny: Bazylego, Elwiry, Michala
Pokaż menu

Komunikat w sprawie możliwej emisji złowonnych odorów z oczyszczalni ścieków w Tuczempach

21 października, 2021

News zdjęcie id 800

   Komunikat w sprawie możliwej emisji złowonnych odorów z oczyszczalni   ścieków w        Tuczempach

     Zakład Komunalny Gminy Jarosław informuje, że w związku z koniecznością przeprowadzenia  czyszczenia reaktora biologicznego nr 2 i wymiany układu napowietrzania przewiduje się możliwość okresowego tj. do dnia 22.10.2021 r. do dnia 10.11.2021 r.  zwiększenia emisji złowonnych odorów z oczyszczalni ścieków.

W zależności od siły i kierunku wiatru przewiduje się zasięg odczuwalnych odorów w promieniu do ok. 500 m od oczyszczalni.

W przypadku niekorzystnych warunków pogodowych ( opadów deszczu) przewiduje się wykonanie  w/w  zakresu  robót  w następnych  ( kolejnych) tygodniach października i listopada.

                                                                                        Dyrektor Zakładu
Gmina Jarosław

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).