Środa, 5 października 2022r. | Imieniny: Placyda, Apolinarego

II Igrzyska Gminy Jarosław w Woli Buchowskiej

07 września, 2022

News zdjęcie id 912

W sobotnie popołudnie w Woli Buchowskiej odbył się trzeci, finałowy turniej II edycji Igrzysk Gminy Jarosław. Do rywalizacji przystąpiło sześć sołectw. Najlepsza okazała się drużyna z Tuczemp, na drugim miejscu uplasowali się gospodarze z Woli Buchowskiej, na trzecim stopniu podium Wólka Pełkińska.  Finalnie, po trzech edycjach tytuł „Mistrza Gminy Jarosław” przypadł drużynie Tuczemp, II miejsce Wólce Pełkińskiej, III miejsce Morawsku. Wszystkim uczestnikom Wójt Gminy Jarosław Elżbieta Grunt wręczyła pamiątkowe medale, najlepszym puchary. Zarówno dla uczestników, jak i kibiców rozlosowano sporo sprzętu sportowego.

Podczas turnieju można było spróbować posiłków oraz słodkości przygotowanych przez miejscowe gospodynie. Dzieciaki licznie korzystały z dmuchańców, natomiast na zakończenie imprezy z inicjatywy sołtysa Woli Buchowskiej Łukasza Pieczka najstarsi bawili się na zabawie tanecznej.

Serdecznie gratulujemy najlepszym drużynom wygranej a organizatorom powodzenia inicjatywy. Igrzyska Gminy Jarosław pokazały, że najważniejsza jest dobra zabawa, która motywuje innych do aktywności fizycznej.

Gmina Jarosław