Piątek, 29 września 2023r. | Imieniny: Michala, Gabriela, Rafala
Pokaż menu

Halowe Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego w Łucznictwie

28 marca, 2023

News zdjęcie id 995

W dniu 25 marca 2023 r w hali sportowej w Muninie odbyły się Halowe Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego w Łucznictwie. Organizatorami zawodów byli LKS MAKOVIA Makowisko, Gmina Jarosław, Rzeszowski Okręgowy Związek Łuczniczy. Do zawodów zgłosiło się 130 zawodników z 10 podkarpackich klubów i sekcji łuczniczych. W ceremonii otwarcia zawodów uczestniczyli Wójt Gminy Jarosław Elżbieta Grunt, Prezes Rzeszowskiego Okręgowego Związku Łuczniczego Andrzej Majka, oraz Prezes LKS Makovia Makowisko Andrzej Woś. Rywalizacja toczyła się w siedmiu kategoriach- dzieci, młodzik młodszy, młodzik, junior młodszy, open łuk olimpijski, open łuk bloczkowy i w łukach barebow. Podczas ceremonii otwarcia Wójt Gminy Jarosław  wręczyła stypendia dla zawodników  LKS MAKOVIA Makowisko (medalistów Mistrzostw Polski) przyznane za osiągnięcia sportowe i reprezentowanie Klubu i  Gminy na arenie ogólnopolskiej i wojewódzkiej.

Bardzo dobrze w Mistrzostwach Województwa zaprezentowali się reprezentujący Gminę zawodnicy LKS MAKOVIA Makowisko można powiedzieć zdominowali zawody  zajmując 1 miejsce w klasyfikacji medalowej.

Wójt Gminy, Prezes ROZŁucz i Prezes LKS MAKOVIA podczas ceremonii zakończenia wręczyli medale dyplomy i upominki zwycięzcom w kategorii dzieci i młodzików.
Gmina Jarosław

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).