Sobota, 18 maja 2024r. | Imieniny: Eryka, Feliksa, Jana
Pokaż menu

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Jarosławiu zamierza przystąpić do projektu w ramach którego będzie można utworzyć wypożyczalnie sprzętu pielęgnacyjnego, rehabilitacyjnego i wspomagającego w połączeniu z nauką ich obsługi

10 września, 2021

News zdjęcie id 791

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Jarosławiu zamierza przystąpić do projektu w ramach którego będzie można utworzyć wypożyczalnie sprzętu pielęgnacyjnego, rehabilitacyjnego i wspomagającego w połączeniu z nauką ich obsługi i doradztwem w zakresie jego wykorzystania w celu tworzenia warunków do opieki domowej oraz zorganizować szkolenie z zakresu opieki i rehabilitacji dla osób sprawujących opiekę nad osobą zależną.

W związku z czym zwracamy się z prośbą do osób zainteresowanych o zgłaszanie zapotrzebowania na sprzęt rehabilitacyjny (jaki rodzaj sprzętu jest potrzebny, w jakiej ilości), a także na zgłaszanie chęci odbycia szkolenia. Informację przyjmują pracownicy GOPS telefonicznie, mailowo oraz osobiście w godzinach pracy od 7.30 do 15.30, od poniedziałku do piątku.

 Tel: 16 624 86 30, 16 624 86 59

e-mail: gops@gopsjaroslaw.pl

 

Kierownik

GOPS Jarosław

Elżbieta Kot
Gmina Jarosław

Możliwość komentowania została wyłączona.

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).