Czwartek, 22 lutego 2024r. | Imieniny: Marty, Malgorzaty, Piotra
Pokaż menu

Gminna Biblioteka Publiczna w Pełkiniach jest Beneficjentem Programu Instytutu Książki „Kraszewski. Komputery dla bibliotek”.

19 listopada, 2021

News zdjęcie id 812

    Gminna Biblioteka Publiczna w Pełkiniach jest Beneficjentem Programu Instytutu Książki „Kraszewski. Komputery dla bibliotek”. Celem programu jest zapewnienie zrównoważonego dostępu do nowoczesnych technologii i wyrównanie szans mieszkańców miejscowości w gminach o najniższych dochodach podatkowych na jednego mieszkańca poprzez wyposażenie bibliotek w tych gminach w nowoczesny sprzęt komputerowy. W ramach zadania zakupiono: 3 zestawy komputerowe (komputer stacjonarny, klawiatura, myszka), 3 monitory, 1 drukarkę laserową kolorową, 2 drukarki laserowe. Koszt ogółem zadania wynosił  17257,00 zł, z tego 14508,00 zł dofinansowania z Instytutu Książki.

 
Gmina Jarosław

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).