Środa, 5 października 2022r. | Imieniny: Placyda, Apolinarego
Pokaż menu

Festyn rodzinny w Koniaczowie

02 sierpnia, 2022
Historyczna panorama miasta / Mcdrwal - Praca własna / wycinek / Wikipedia / CC BY 3.0 Historyczna panorama miasta / Mcdrwal - Praca własna / wycinek / Wikipedia / CC BY 3.0

News zdjęcie id 900

    W niedzielne popołudnie w Koniaczowie odbył się festyn rodzinny. Dla uczestników przygotowano szereg atrakcji. Rozpoczęło się od konkurencji rodzinnych, w których najważniejsza była dobra zabawa – zarówno wygrani, jak i pokonani otrzymali drobne upominki i dyplomy. Następnie można było podziwiać pokaz karate z klubu „Ichigeki”, w którym ćwiczy spora grupa dzieci i młodzieży z Koniaczowa i okolic. Po karatekach przyszedł czas na pokaz Stowarzyszenia Damy i Huzary, które zaprezentowało stroje z przełomu XIX i XX wieku. Całość zakończyła zabawa taneczna. Najmłodsi mogli przez całe popołudnie korzystać z darmowych dmuchańców, grać w różnego rodzaju gry na boisku, przejechać się kucykiem, obejrzeć wóz strażacki oraz policyjny, starsi mogli skorzystać z bufetu i grilla. Organizatorami festynu byli: Gmina Jarosław, sołtys wsi Koniaczów Monika Bród wraz z radą sołecką.
Gmina Jarosław

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).