Ważna informacja dla mieszkańców gminy – Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK)
Kościół pw. Wniebowzięcia NMP w Chłopicach / Syjka - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 4.0
Informujemy mieszkańców gminy Chłopice, że w związku z planowanymi pracami remontowymi placu oraz budynku magazynowego, Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) w miejscowości Chłopice w okresie
od 1 czerwca do 30 września 2026 r. będzie zamknięty.
W okresie tym nie będą przyjmowane do PSZOK od mieszkańców odpady komunalne.
Odpady prosimy czasowo zmagazynować na własnej nieruchomości, do czasu ponownego otwarcia PSZOK.
Za powstałe uciążliwości i utrudnienia związane z realizacją zadania przepraszamy.
Źródło: Urząd Gminy Chłopice