Środa, 17 czerwca 2026r. | Imieniny: Laury, Marcjana, Alberta
Pokaż menu

Ważna informacja dla mieszkańców gminy – Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK)

18 maja, 2026
Kościół pw. Wniebowzięcia NMP w Chłopicach / Syjka - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 4.0 Kościół pw. Wniebowzięcia NMP w Chłopicach / Syjka - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 4.0

Informujemy mieszkańców gminy Chłopice, że w związku z planowanymi pracami remontowymi placu oraz budynku magazynowego, Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) w miejscowości Chłopice w okresie

od 1 czerwca do 30 września 2026 r. będzie zamknięty.

 W okresie tym nie będą przyjmowane do PSZOK od mieszkańców odpady komunalne.

Odpady prosimy czasowo zmagazynować na własnej nieruchomości, do czasu ponownego otwarcia PSZOK.

Za powstałe uciążliwości i utrudnienia związane z realizacją zadania przepraszamy.




Gmina Chłopice

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).