Wtorek, 28 czerwca 2022r. | Imieniny: Leona, Ireneusza

uroczystość: “Święta szkoły im. Jana Pawła II” w Dobkowicach

19 maja, 2022
W dniu 18 maja 2022r. odbyła się uroczystość: "Święta szkoły im. Jana Pawła II" w Dobkowicach. Wydarzenie rozpoczęła msza święta w kościele parafialnym. Dalsza część uroczystości była w Szkole, gdzie dzieci i młodzież wraz ze swoimi nauczycielami przygotowali wzruszającą prezentacje słowno - muzyczną pod tytułem "Jak Lolek został świętym", która pokazała drogę ich Patrona szkoły do świętości.
W wydarzeniu wzięli udział Wójt Gminy Chłopice, Sekretarz gminy Marzena Blok,Dyrektor Gminnego Ośrodka kultury Iwona Myłek,
Radny Gminy Chłopice Pan Stanisław Niećko,  Sołtys Wsi Dobkowice Pan Franciszek Szawarniak, długoletni Dyrektor Szkoły Pan Jerzy Jankowski oraz licznie zgromadzeni rodzice i mieszkańcy Dobkowic.

Gmina Chłopice