Sobota, 9 grudnia 2023r. | Imieniny: Wiesława Leokadii Joanny
Pokaż menu

uroczyste przekazanie kompletów bojowych dla wszystkich jednostek OSP z gminy chłopice

28 września, 2023
W dniu 26.09.2023 r. odbyło się uroczyste przekazanie kompletów bojowych dla jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu naszej gminy Chłopice przez Pana Senatora Mieczysława Golbę oraz Wójta Gminy Chłopice Pana Andrzeja Homę.
Zakup 35 kompletów ubrań bojowych specjalnych 2 - częściowych dla Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu Gminy Chłopice zrealizowano w ramach zadań z Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej – Funduszu Sprawiedliwości w zakresie Wsparcia i rozwoju systemu instytucjonalnego pomocy osobom pokrzywdzonym przestępstwem i świadkom oraz realizacji przez jednostki sektora finansów publicznych zadań ustawowych związanych z ochroną interesów osób pokrzywdzonych przestępstwem i świadków, oraz likwidacją skutków pokrzywdzenia przestępstwem. Dysponentem Funduszu jest Minister Sprawiedliwości.
Zamówienie zrealizowała firma ARPAPOL 2 sp. z o.o. z siedzibą w Krasnymstawie za kwotę 105 472,50 zł.Gmina Chłopice

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).