Sobota, 3 czerwca 2023r. | Imieniny: Leszka, Tamary, Karola
Pokaż menu

Twój głos jest ważny, zgłoś swój pomysł!

23 marca, 2023
Kościół pw. Wniebowzięcia NMP w Chłopicach / Syjka - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 4.0 Kościół pw. Wniebowzięcia NMP w Chłopicach / Syjka - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 4.0
Twój głos jest ważny,  zgłoś swój pomysł!
 
W związku z ogłoszonym przez Zarząd Województwa Podkarpackiego konkursem na wybór Strategii Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność objętego Planem Strategicznym Wspólnej Polityki Rolnej na lata 2023-2027 i Programem Regionalnym Fundusze Europejskie dla Podkarpacia 2021-2027, Lokalna Grupa Działania Stowarzyszenie
„Z Tradycją w Nowoczesność” przystąpiła do opracowania tego dokumentu.
Zachęcamy do aktywnego włączenia się lokalnej społeczności oraz przekazywania uwag i  inicjatyw dotyczących rozwoju obszarów wiejskich.
 
Osoby/podmioty, które chcą zgłosić pomysły i opinie mogą kontaktować się z biurem Lokalnej Grupy Działania za pośrednictwem poczty mailowej:
lgd.ztradycjawnowoczesnosc@gmail.com, poczty tradycyjnej - pod adresem: ul. Kościuszki 26, 37-500 Jarosław, telefonicznie - pod numerem: 16 621 90 65, osobiście w godzinach pracy biura lub z koordynatorem gminnym.
 Gmina Chłopice

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).