Środa, 5 października 2022r. | Imieniny: Placyda, Apolinarego

Przerwa w dostawie energii elektrycznej w dniu 12.08.2022

11 sierpnia, 2022
Kościół pw. Wniebowzięcia NMP w Chłopicach / Syjka - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 4.0 Kościół pw. Wniebowzięcia NMP w Chłopicach / Syjka - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 4.0

Informujemy, że w związku z prowadzonymi pracami modernizacyjnymi wystąpi przerwa w dostawie energii elektrycznej dla odbiorców zasilanych za stacji transformatorowej Chłopice 3 obwód 2 (k/Urzędu Gminy) w dniu 12.08.2022 w godz. 8:00 - 12:00.

W związku z przerwą w dostawie energii elektrycznej w ww. terminie kasa w Urządzie Gminy Chłopice będzie nieczynna

Gmina Chłopice