Poniedziałek, 23 maja 2022r. | Imieniny: Iwony, Dezyderego, Kryspina

Ogłoszenie o sprzedaży drewna pozyskanego z działek mienia komunalnego Gminy Chłopice.

10 maja, 2022
Kościół pw. Wniebowzięcia NMP w Chłopicach / Syjka - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 4.0 Kościół pw. Wniebowzięcia NMP w Chłopicach / Syjka - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 4.0

Wójt Gminy Chłopice ogłasza II przetarg nieograniczony pisemny na sprzedaż drewna pozyskanego z działek mienia komunalnego Gminy Chłopice.

Termin składania ofert upływa w dniu 16.05.2022r. o godz. 10:00.

Warunki udziału w przetargu zostały określone w Ogłoszeniu o sprzedaży drewna.

Ogłoszenie o sprzedaży drewna 10.05.2022 pobierz

Gmina Chłopice