Poniedziałek, 23 maja 2022r. | Imieniny: Iwony, Dezyderego, Kryspina

Ogłoszenie o naborze na wolne stanowisko urzędnicze

13 maja, 2022
Kościół pw. Wniebowzięcia NMP w Chłopicach / Syjka - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 4.0 Kościół pw. Wniebowzięcia NMP w Chłopicach / Syjka - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 4.0
Wójt Gminy Chłopice ogłasza otwarty i konkurencyjny nabór kandydatów na wolne stanowisko urzędnicze "Podinspektor ds. oświaty"

Termin składania wymaganych dokumentów konkursowych do dnia 30.05.2022 r.

Szczegóły na temat przeprowadzanego naboru znajdują się w pliku w formacie pdf poniżej treści niniejszego ogłoszenia.
Opis
Ogłaszanie o naborze na wolne stanowisko urzędnicze Podinspektor ds. oświaty pobierz
Kwestionariusz osobowy pobierz
Oświadczenie RODO pobierz