Sobota, 3 czerwca 2023r. | Imieniny: Leszka, Tamary, Karola
Pokaż menu

Kolejne inwestycje w Gminie Chłopice

15 marca, 2023

Podpisanie umowy na „Zmianę sposobu użytkowania budynku o funkcji niemieszkalnej na budynek usługowo mieszkalny z przebudową i nadbudową dachu” w ramach środków z Rządowego Funduszu Polski Ład.
Program inwestycji Strategicznych – edycja 3PGR dla zadania inwestycyjnego pn Przebudowa budynku byłej sali gimnastycznej na potrzeby zapewnienia bezpieczeństwa społeczności lokalnej.

Umowa została zawarta w dniu 15.03.2023 r. z Firmą Handlowo – Usługową PAKBUD Grzegorz Pakosz z siedzibą w Laszkach, wartość brutto umowy 1 757 018,10 zł, planowany termin realizacji do 6 miesięcy od dnia zawarcia umowy.
 


kolejne inewstycje w gminie chłopice


kolejne inewstycje w gminie chłopice


kolejne inewstycje w gminie chłopiceGmina Chłopice

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).