Środa, 5 października 2022r. | Imieniny: Placyda, Apolinarego

Informacja o przerwie w dostawie wody w dniu 03.08.2022

02 sierpnia, 2022
Kościół pw. Wniebowzięcia NMP w Chłopicach / Syjka - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 4.0 Kościół pw. Wniebowzięcia NMP w Chłopicach / Syjka - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 4.0
Uprzejmie informujemy, że w związku z koniecznością usuniecia awarii na sieci wodociągowej, w dniu 3 sierpnia 2022 r. (środa) od godz. 8:00 do odwołania, nastąpi przerwa w dostawie wody z wodociągu gminnego w miejscowości Zamiechów na odcinku od świetlicy wiejskiej do końca miejscowości, łącznie z osiedlem.
Za utrudnienia przepraszamy.

Z poważaniem,