Czwartek, 28 września 2023r. | Imieniny: Waclawa, Tymona, Marka
Pokaż menu

Informacja dla przedsiębiorców posiadających zezwolenia na sprzedaż napojów alkoholowych.

20 stycznia, 2022
INFORMACJA
Urząd Gminy Chłopice przypomina, że zgodnie z ustawą o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi, każdy przedsiębiorca posiadający zezwolenia na sprzedaż napojów alkoholowych, ma obowiązek do 31 stycznia 2022r. złożyć oświadczenie o wartości sprzedaży napojów alkoholowych w 2021r. i dokonać jednorazowej opłaty rocznej lub dokonać wpłaty I raty opłaty za korzystanie z zezwoleń w roku 2022.
 
Jednocześnie informujemy, iż niezłożenie oświadczenia lub niedokonanie wpłaty w wyżej wskazanym terminie, będzie skutkowało wygaśnięciem zezwolenia, a o wydanie nowego zezwolenia przedsiębiorca będzie się mógł ubiegać nie wcześniej niż po upływie 6 miesięcy od dnia wydania decyzji o wygaśnięciu zezwolenia, jeżeli w terminie dodatkowych 30 dni nie złoży oświadczenia wraz z odpowiednią opłatą dodatkową oraz nie dokona wpłaty I raty opłaty powiększonej również o opłatę dodatkową.

Opłatę można uiścić w Kasie Urzędu (gotówką, kartą), a także bezgotówkowo na rachunek Urzędu Gminy Chłopice nr rachunku: 91 9091 0009 2001 0000 0172 0002 BS Chłopice.
 

Kontakt:
Referat Rozwoju Gospodarczego
tel. 16 624 00 00 w. 21
Opis
Oświadczenie o sprzedaży alkoholu za 2021 pobierz
Oświadczenie o sprzedaży alkoholu za 2021 pobierzGmina Chłopice

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).