Sobota, 9 grudnia 2023r. | Imieniny: Wiesława Leokadii Joanny
Pokaż menu

III RATA OPŁATY ZA ZEZWOLENIE NA SPRZEDAŻ ALKOHOLU

27 września, 2023
Kościół pw. Wniebowzięcia NMP w Chłopicach / Syjka - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 4.0 Kościół pw. Wniebowzięcia NMP w Chłopicach / Syjka - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 4.0
III RATA OPŁATY ZA ZEZWOLENIE NA SPRZEDAŻ ALKOHOLU
UWAGA! 30 września br. mija termin wniesienia III raty opłaty za zezwolenie na sprzedaż alkoholu

 

Urząd Gminy Chłopice przypomina przedsiębiorcom prowadzącym sprzedaż napojów alkoholowych
na podstawie zezwoleń wydanych przez Wójta Gminy Chłopice, że w dniu 30 września 2023 r. upływa ustawowy termin dokonania wpłaty III raty za korzystanie z zezwoleń na sprzedaż napojów alkoholowych.
Brak wniesienia opłaty III raty w wyznaczonym przez ustawodawcę terminie tj. 30 września 2023r. skutkować będzie naliczeniem opłaty dodatkowej wynoszącej 30 % opłaty rocznej. Wniesienie opłaty dodatkowej możliwe jest tylko w terminie 30 dni od dnia upływu terminu wymaganego do wniesienia opłaty. Brak opłaty III raty w dodatkowym terminie wraz z wymaganą dodatkową 30% opłatą spowoduje wygaszenie zezwolenia. Przedsiębiorca może wystąpić z wnioskiem o wydanie nowego zezwolenia nie wcześniej niż po upływie 6 miesięcy od dnia wydania decyzji o wygaśnięciu zezwolenia.
Dopełnienie powyższego obowiązku jest warunkiem zachowania przez przedsiębiorcę uprawnień
do kontynuowania sprzedaży napojów alkoholowych. Wpłaty należy dokonywać na rachunek bankowy Urzędu Gminy Chłopice lub w kasie Urzędu (gotówką lub bezgotówkowo)

Ze względu na remont budynku Rzędu Gminy Chłopice Kasa Urzędu znajduje się w biurze Gminnego Zarządu Gospodarką Komunalną w Chłopicach (parter budynku UG Chłopice, obok Poczty).
Numer rachunku do wpłat: Bank Spółdzielczy w Chłopicach: 91 9091 0009 2001 0000 0172 0002.
Gmina Chłopice

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).