Poniedziałek, 23 maja 2022r. | Imieniny: Iwony, Dezyderego, Kryspina
Pokaż menu

12 maj 2022 r. ur Jubileusz 30-lecia działalności Fundacji Pomocy Edukacyjnej dla Młodzieży im. Heleny i Tadeusza Zielińskich w Jarosławiu.

13 maja, 2022
12 maja 2022 roku uroczyście obchodzono Jubileusz 30-lecia działalności Fundacji Pomocy Edukacyjnej dla Młodzieży im. Heleny i Tadeusza Zielińskich w Jarosławiu.

Uroczystość rozpoczęła się Mszą Świętą w Kolegiacie pw. Bożego Ciała w Jarosławiu. Po Mszy Świętej goście i zgromadzeni uczestnicy udali się do Zespołu Szkół Muzycznych im. Fryderyka Chopina w Jarosławiu gdzie wręczono osobom zasłużonym odznaczenia państwowe. Gminę Chłopice na tym wydarzeniu reprezentowali Wójt Gminy Andrzej Homa wraz z Sekretarz Gminy Marzena Blok, którzy wręczyli grawerton oraz kwiaty na ręce Prezesa Fundacji Marka Puzio i honorowego Przewodniczącego Rady Fundacji Stanisława Kiełbowicza.

Na uroczystości zostały wręczone dyplomy stypendialne Fundacji Zielińskich 2021 – 2022 za wybitne wyniki w nauce, między innymi dyplomy otrzymali uczniowie z gminy Chłopice Gabriela Jędruch oraz Łukasz Pytlowany. 


 
Gmina Chłopice

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).